Eritellimusel köögimööbel

Antud eritellimusel köögimööbel sai teostatud Viljandi külje all asuvasse maamajja. Helgetes toonides ruumi sisustasime valge köögimööbliga, mis koos heledast tammest töötasapinnaga hästi harmoneerub. Täispuidust töötasapind on kasutusel ka köögi keskel asuva köögisaare tasapinnana ning ülakappide asemel riiulitena. Köögisaar asendab köögi ülemisi kappe, kuna selle ühest küljest avaneb neli suurt sahtlit. Saare teine külg ulatub mõnikümend sentimeetrit sissepoole, kuhu alla on paigutatud baaripukid.

Põhjalikult läbimõeldud projekt

Köögi enim kasutatavamad osad on valamu ja segisti, mis selle köögiprojekti raames said erilist tähelepanu. Valamu on valmistatud Staron kunstkivist, mis on hinnatud ja kvaliteetne. Valge kivist kraanikauss on süvistatud ja paigaldatud liimituna töötasapinna alla. Kunstkivist valamud on väga hügieenilised, nad on vastupidavad löökidele, mustusele-,  ja värvimuutustele ning neid on lihtne puhastada ja hooldada.

Sahtlitele paigaldasime Häfele vastupidavad ja vaikselt sulguvad sahtlimehhanismid ning liugurid. Kappidel on ümmargused nupud. Tasapinnale paistab dimmerdatav LED valgusriba, mis on töötasapinna kohal olevasse riiulisse freesitud. Läbimõeldud valik tehti ka köögitehnikat integreerides. Valge Whirlpool induktsioonpliidiplaat ja Whirlpooli pürolüüsahi annavad head eeldused suurepäraste roogade valmimiseks.

Kompaktne eritellimusel köögimööbel sisaldab endas kõike vajalikku ja praktilist, kuid kõige olulisem on see, et teeb õnnelikuks ka kliendi. Köögi valmimisloost täpsemalt saate lugeda nende blogipostitusest.

Lugege, milline on täpsemalt tellimisprotsess.

Töötasapind

  • Hele tamm

Profiil

  • Valge MDF

Valamu

  • Staron kunstkivi