Eritellimusel mööbli valmistamine ja tellimine.

Eritellimusel mööbli valmistamine

SUL ON VISIOON.

Eritellimusel mööbli valmistamine algab kliendi soovist või ideest. Enne meie juurde tulekut on hea koostada ruumi plaan, kus on idee koos mõõtudega kirja pandud. Arvesta siinkohal pistikupesade, küttekehade, akende, uste jne asukohaga. Mida põhjalikum on plaan, seda täpsemalt saame koostada tulevase mööbli mudeli ehk projekti. Mõelge ka stiilile ning värvile. Inspiratsiooni kasvatamiseks soovitame eelnevalt tutvuda disainiajakirjadega ja interjööriblogidega.

Lae plaanipõhi (A4) alla ja prindi.

Eritellimusel mööbli valmistamine

PROJEKTI KOOSTAMINE.

Projekt sünnib kliendi ja meie disaineri koostöös. Kui kliendil on olemas täpne ettekujutus sellest, milline mööbel välja peaks nägema, siis seisneb projekteerimine lihtsalt mööblikomplekti täpsete mõõtude paikapanemises. Meie meeskond komplekteerib mööbli kõigi vajalike aksessuaaridega (tehnika, valgustid, furnituur, klaas, peegel, segistid, valamud jne).

Eritellimusel mööbli valmistamine

HINNAPAKKUMINE.

Seejärel teeme sulle hinnapakkumise. Kui pakkumine sobib, sõlmime lepingu. Pärast seda, kui ettemaks (enamasti 50% tellimuse maksumusest) on tasutud, algab eritellimusel mööbli valmistamine meie meistrite käe all. Vahetult enne tootmisprotsessi algust võtab meie töötaja veel kord ruumi mõõdud.

Eritellimusel mööbli valmistamine

MÖÖBLI TRANSPORT JA PAIGALDUS.

Pärast mööbli valmimist võtame sinuga telefoni teel ühendust ning lepime kokku paigaldamise aja. Mööbli paigaldusega tegelevad spetsialiseerunud meistrid, kes kasutavad monteerimisel ning tehnika ühendamisel vaid professionaalseid tööriistu.

Eritellimusel mööbli valmistamine

…JA VALMIS TA ONGI!

Nagu näed ei ole protsess keeruline, toetame ja nõustame sind igal sammul ning viime idee ellu.

 

Kirjuta, milline on sinu visioon?