rahva raamat

Rahva Raamat Narva kaupluse sisustus

Aastal 2014 20.juunil avati Narvas Astri keskuses raamatukauplus Rahva Raamat. Narva sai üle pika aja taas korraliku raamatukaupluse ja seda mitte ainult toodete näol. Raamatukaupluse mööbli valmistas Tartu Mööblikoda OÜ, kellel on juba pikk kogemus avalike ruumide, teeninduspindade ja kaupluste sisustamisel.

Rahva Raamatu sisekujunduses on inspiratsiooni saadud peterburilikust õhustikust, kuid samuti kasutatud elemente Narva barokilikust ajaloost. Raamatutega saab tutvuda õdusas lehtlas. Poest võib leida ka karuselli, mis pole küll mõeldud lõbusaks tiirutamiseks, vaid toimib kassaletina. Rahva Raamat on tuntud kliendisõbraliku interjöörilahenduse poolest ning Tartu Mööblikoda ei lasknud ka Narva poe teostamisel latti madalamaks.

Rahva Raamat – üheksa suurt esindust

Astri Rahva Raamatus on kokku pinda 429 m2 ning suuruselt on kauplus võrreldav Rocca al Mare Rahva Raamatuga Tallinnas ning Tasku Rahva Raamatuga Tartus. See tähendas korraliku läbimõeldud projekti loomist ning teostamist. Rahva Raamatu, suurima Eesti raamatumüügiketi uusim esindus on üheksas Rahva Raamatu kauplus.
Ootame kõiki raamatusõpru tutvuma Astri Rahva Raamatuga!

 

Rahva raamatRahva raamat

 

Keskuse projekteeris arhitekt Ülo Peil, kes ütles, et kvaliteedi tagamiseks odava arhitektuuri lahendusi välditi. Raamatukaupluse sisekujunduse autorid on Helen Sarapuu, Kristiina Lind ja Eeva Masso. Kogu Astri Keskuse laiendamine läks maksma 20 miljonit eurot, külastajaid oodatakse nädalas üle kümne tuhande.

Kogemused räägivad Tartu Mööblikoja kasuks

Tartu Mööblikoda on valmistanud palju kaupluste lette, vitriine, kohvikute mööblit. Koostöös sisekujundajatega luuakse igasse interjööri omanäoline ja vajadustest lähtuv mööbel. Üheks viimaseks tööks on olnud ka Juku Mänguasjakeskuse mänguline sisustus. Tartu Mööblikoda erinevate eritellimusmööbli lahendustega saate tutvuda veel projektide alt ja Facebookist.
Vaata Narva kauplusest rohkem pilte.

Viide Sisustusweb.ee lehel ilmunud originaalartikli juurde